Home Teknologji
Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil.

iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR.

Ky model i ri do të ketë një sistem prej dy kamerash, ndërsa do të ofrohet me 6 ngjyra të ndryshme.

Sikurse modeli i vitit të kaluar, edhe iPhone 11 vjen me ekran prej 6.1 inçësh, ndërsa dizajni i tij është pothuajse identik me paraardhësin e tij.

Artikulli do të plotësohet, për të përfshirë edhe çmimin dhe detaje të tjera.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Plas gallata në rrjetet sociale me iPhone 11 (FOTO LAJM)
Me Wi-Fi dhe GPS, motori elektrik i ujit që befasoi njerëzit (FOTO LAJM)
Masa drastike nga Instagram, heq postimet e dietave dhe kirurgjisë kozmetike
Risia e fndit e Google, kërkimi me “screenshot”
Teknologjia që po heq barrierat e fundit të komunikimit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media