Home Teknologji
Ekran 360 gradësh, çfarë premton Apple për iPhonin e ri
Iphone i ri që do të vijë parashikohet të jetë me dy anë.

Për të pasur ekranin 360-gradësh, Apple e ka marrë patentën që në vitin 2013 dhe esa duket tashmë do t'i bëjë gjërat konkrete shkruan albeu.com.

Ekrani dy-anësh, të ndihmon që të luash lojëra në një anë dhe në anën tjetër të vazhdosh normalisht.

Gjithashtu veprimet do të jenë 3D që e bën akoma edhe më interesante situatën. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Emojit bëhen pjesë e rëndësishme e studimeve universitare
E mbani mend "Motorolën" e viteve 2000, tashmë vjen me një super risi
Ky është traktori që arrin shpejtësinë 217 km/h (FOTO LAJM)
"Joker" filmi i parë në kategorinë "R", thyen rekord në shitjen e biletave
Bill Gates më i pasuri në botë, lë pas Jeff Bezos

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media