Home Teknologji
Olti Curri ironizon mimikën e Ramës teksa "kryqëzohet" nga gazetarët (VIDEO)
View this post on Instagram

Kur nderron doren...dhe behesh gips 😳 @opinion.al

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri) on

Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan me gazetarin Blendi Fevziu po zhvillohen debate të ashpra mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarëve:

Artan Hoxha, Klodiana Lala, si dhe me të ftuarit e tjerë. Sigurisht këto momente “pikante” nuk i kanë shpëtuar as blogerit të njohur Olti Curri.


Ai ka shpërndarë një video, në të cilin Rama shfaqet paksa i habitur nga pyetjet e gazetarëve lidhur me foton me të fortin e Elbasanit, Ardian Çapja, në hotelin e këtij të fundit.

Me mbishkrimin: “Kur nderron doren…dhe behesh gips”.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gabimet më të mëdha që bëni kur karikoni telefonin tuaj
Pak thirrje dhe shumë internet, sa e përdorin shqiptarët celularin?
Pas Balenës Blu, sfida e re e TikTok po kthehet në problem serioz për prindërit dhe fëmijët (VIDEO)
Pse nuk duhet ta lini kurrë celularin në karikim afër krevatit
Të karikosh telefonin me anë të trurit, pajisja që lexon mendjet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media