Home Automobilizëm
Rolls-Royce Ghost ngjyrë ari që kushton "vetëm" 15 Bitcoin (FOTO LAJM)
Ky Rolls-Royce ka dalë në shitje, por nuk mund të blihet me monedha fizike, por vetëm me atë virtuale, Bitcoin.

Vlera e monedhës digjitale ka arritur majat gjatë muajve të fundit, duke bërë që kjo super makinë të kushtojë vetëm 15 Bitcoin.

Super vetura ngjyrë ari Rolls Royce Ghost kushton 134 mijë euro por mund të blihet vetëm me monedhën virtuale.

Dhe nuk është vetëm lloji i shitjes që e bën këtë Rolls të veçantë, por edhe luksi që ofron ai nga brenda e që një luks i tillë mund të gjendet vetëm në avion të klasës së parë.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Si duhet të veproni nëse në vend të benzinës makinës i hidhni naftë apo anasjelltas
Donte t'ia kalonte Lambos, motorçiklisti kthehet nga vdekja (VIDEO)
Gjiganti gjerman tërheq 100 000 makina nga tregu, shikoni nëse është edhe e juaja
Sa km i mbetën makinës tuaj pasi ndizet llampa e kuqe? Lista sipas markave më të përdorura

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media