Home Automobilizëm
Tokyo Motor Show sjell makinat e teknologjisë më të fundit (FOTO LAJM)
Si çdo vit u realizua panairi i makinave më të fundit në Tokyo të Japonisë.

Këtë vit pati shumë risi në teknologji dhe modele të ndryshme makinash nga kompanitë më të mëdha në botë.

Të gjitha konkuronin me njëra tjetrën për të tërhequr syrin e të pranishmëve.

Ndër makinat që ranë më shumë në sy sigurisht që ishin markat japoneze me vizionet e tyre futuristike dhe unike.

Secila nga këto makina është një kryevepër teknologjike. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Si duhet të veproni nëse në vend të benzinës makinës i hidhni naftë apo anasjelltas
Donte t'ia kalonte Lambos, motorçiklisti kthehet nga vdekja (VIDEO)
Gjiganti gjerman tërheq 100 000 makina nga tregu, shikoni nëse është edhe e juaja
Sa km i mbetën makinës tuaj pasi ndizet llampa e kuqe? Lista sipas markave më të përdorura

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media