Home Automobilizëm
Makina të pazakonshme që do të kujtohen gjatë (FOTO LAJM)
Krijimi i disa shoferëve nuk i njeh kufij.

Këto makina u bënë thjesht për të zbavitur këdo që i sheh ata
dhe të kthehen hit në rrjetet sociale.

Ju sjellim shembujt më të mirë të fantazisë së shoferëve. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Si duhet të veproni nëse në vend të benzinës makinës i hidhni naftë apo anasjelltas
Donte t'ia kalonte Lambos, motorçiklisti kthehet nga vdekja (VIDEO)
Gjiganti gjerman tërheq 100 000 makina nga tregu, shikoni nëse është edhe e juaja
Sa km i mbetën makinës tuaj pasi ndizet llampa e kuqe? Lista sipas markave më të përdorura

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media