Home Automobilizëm
Range Rover i ri elektrik dhuron spektakël në shkallët e malit vdekjeprurës (FOTO LAJM)
Një Range Rover Sport elektrike ka ngjitur shkallët e një prej monumenteve kombëtare më të njohura të Kinës, që ndodhet në malin vdekjeprurës Tianmen.

Supermakina pesë-vendëshe British P400e plug-in hibrid 4X4 u bë e para në makinë në botë botë që ngjit këtë monument duke tërhequr vëmendjen e të gjithë turistëve dhe duke kaluar me sukses plot 99 kthesa, përcjell albeu.com

Range Rover Sport kushton 70 mijë dollarë dhe duhet të karikohet në më pak se tre ore për të përshkruar pa frikë rreth 31 milje.

Po ashtu super Range dha një performancë të shkëlqyer në shkallët e monumentit "u lodhur". /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Golf 8 do të jetë një bishë e vërtetë në rrugë (FOTO LAJM)
Si reagon AMG në borë dhe akull: Shikoni testin e këti piloti (VIDEO)
Me video, si duhet vepruar kur të rrëshket makina në akull
E thotë gjermani: Gomat e mira duhet vëne para apo pas?
Përse nuk duhet ta lini motorin e makinës të nxehet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media