Home Lifestyle
Më në fund Youtube vendos të mbështesë WhatsApp-in
WhatsApp është bërë një nga aplikacionet më të përdorshëm dhe gjithëpërfshirës kohët e fundit.

Por tani WhatsApp duket se po merr mbështetje edhe nga YouTube në kuadër të aplikacionit, kështu që në momentin kur klikoni një link që në fakt ekziston në Youtube ju nuk do dilni fare nga WhatsAppi por linku do hapet menjeherë në të njëjtën faqe.

Me këtë tipar të ri, linqt e YouTube do të lëshohen drejtpërdrejt brenda aplikacionit në vend që të të çojnë në një tjetër aplikacion të jashtëm për të lëshuar videon. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Alkooli apo lëndët narkotike, kush dëmton më shumë
E thjeshtë, këto janë mënyrat për të dalluar nëse mjalti është natyral
Origjinal apo jo? Si të kuptoni ku vend është prodhuar celulari juaj
Çfarë e shkakton sidromën syri i thatë, mënyrat e shërimit
Boll me dështimet, si të fitoni vetëbesimin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media