Home Lifestyle
Si të dukesh e gjatë pa veshur taka?
Kur flitet për gjatësinë, jemi të gjithë paksa të ndjeshme. Dhe ndoshta shumë prej jush kanë gjetur si një zgjidhje këpucët me taka.

Por ka një zgjidhje pa shumë mundime. Pantallonat me fruda japin idenë e gjatësisë.

Ato mund t’i vishni me këpucë me takë të ulët ose me të sheshta dhe mund t’i kombinoni me bluze të ngushta.

Në këtë mënyrë do të ndiheni komode dhe me stil, pa shumë mundim. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Llojet e kancerit të lëkurës janë tre, mësoni simptomat
Mos u digjni më, ruani veten nga dielli i verës me këto këshilla
Letra e frikshme e nuses për ish të dashurën e burrit të ardhshëm bëhet virale
Hiqni dorë nga ky veprim, vaji i ullirit ju dëmton lëkurën
Nga macja e zezë te pasqyra e thyer, bestytnitë që trembin shqiptarët

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media