Home Lifestyle
Kujdes nga këto trende të modës, ka ardhur koha t’i zhdukni nga dollapi (FOTO LAJM)
Të themi të drejtën: U lodhëm nga getat rrjetë të cilat së fundmi i kemi parë kudo. Këtë verë do të bëni mirë të tregoni lirisht lëkurën pa e mbështjellë me rrjetë të panevojshme.

Edhe pse moda po përpiqet gjithnjë e më shumë të eksperimentojë, është vënë re se sa më shumë të jenë prurje të reja trendet, aq më shumë gjejnë vështirësi në jetëgjatësinë e tyre.

Kështu në galerinë që shoqëron këtë lajm Albeu do ju sjellë disa nga trendet më të famshme të momentit por që fatkeqësisht deri këtu e patën bukurinë.

Më mirë tashmë zhdukuni nga dollapi ose lërini diku thellë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
HOROSKOPI/ Pak lodhje dhe stres, si do shkojë dita sot
Të gjithë vdesim për to, 10 gjëra që nuk i dinim për picën
Mësojeni njëherë e mirë, çfarë ju ndodh flokëve gjatë shtatzanisë
HOROSKOPI/ Plot dashuri dhe pozitivitet, shenja më me fat e ditës së sotme
Si ndryshon njeriu kur plaket, 7 detaje në trup

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media