Home Lifestyle
Një filxhan në ditë nga kjo pije dhe do t'a zhdukni yndyrën në bark
Ka shumë dieta që premtojnë rezultate por ju zhgënjejë në fund.

Për fat tuajin, kemi një recetë magjike e cila do t’iu ndihmoj të humbni 4 kilogram në vetëm një javë.

Receta mund të përgatitet lehtë në shtëpinë tuaj.

Ja çfarë ju duhet.

8 filxhanë uji të filtruar

1 limon

1 trangull

Pak xhenxhefil të freskët

Pak gjethe të freskëta nenxhiku

Mënyra e përgatitjes

Më e mira është që pija të përgatitet në mbrëmje dhe të lihet të qëndroj deri në mëngjes. Pastrojeni limonin dhe ndajeni në copa të cilat hidhen në ujë.

Pastaj trangullin e preni gjithashtu në copa dhe i bashkoni në ujë. Pas kësaj i shtoni xhenxhefilin dhe nenexhikun duke i vendosur në frigorifer.

Në mëngjes e pini dhe i thoni lamtumirë yndyrës në gjak.

Pija konsumohet sa herë që keni etje.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Qeshni me lot, ky djalë mashtron lehtësisht katër vajza bjonde (VIDEO)
Prapa kësaj fotografie fshihet një histori e pabesueshme (FOTO LAJM)
HOROSKOPI/ Harrojeni xhelozinë sot, në këtë shenjë do të sjellë telashe
Bëni shumë kujdes nga sfungjerët, janë të rrezikshëm
HOROSKOPI/ Ruhuni, kjo shenjë do ta nisë javën me një zhgënjim në dashuri

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media