Home Lifestyle
Jeni njohur që adoleshentë me partnerin? Ky studim është për ju
Ndoshta nuk e keni pritur, por personat që janë në lidhje me dikë që nga shkolla e mesme i kanë shanset më të mëdha për të tradhtuar.

Në të dhënat e reja nga Ashley Madison, është zbuluar se këto çifte janë më të prirat të tradhtojnë sepse eventualisht mërziten nga personi me të cilin kanë qenë prej një moshe shumë të re.

Por, përse njerëzit zgjedhin ta tradhtojnë partnerin e tyre afatgjatë?

Sipas anketimit, përveç dëshirave seksuale, tradhtarët gjithashtu kërkojnë edhe vlerësim emocional të cilin nuk e marrin në shtëpi.

Por, prapëseprapë seksi është arsyeja numër një se përse njerëzit tradhtojnë.

Përveç seksit, njerëzit gjithashtu duan të eksplorojnë dëshira të reja dhe tjerët thjesht duan t’i ndjejnë prapë fluturat në bark!
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Të hiqni thonjtë me tipsa nuk ka qenë kurrë më e thjeshtë se kaq
Harrojini shampot, zhdukni zbokthin në kushte shtëpie
Më e rrezikshme se kurrë, dëmet e mëdha e të qëndruarit ulur
Mësojeni njëherë e mirë, këto profesione rrezikojnë martesën
Përpiquni të mos qeshni, pozat e dështuara të këtyre modeleve bëhen hit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media