Home Lifestyle
E prek një vajzë por pendohet për tërë jetën (VIDEO)
Kjo video në Facebook shfaq një ngjarje interesante. Prekjet "pa dashje" në autobus janë jo të rralla dhe shqetësuese.

E kjo video tenton ta trajtojë këtë tematikë në një mënyrë të veçantë por edhe komike.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pak humor për këtë fundjavë, këto foto nuk kanë kuptim (FOTO LAJM)
Për një fytyrë të pastër dhe të hidratuar, hidhini sytë në kuzhinën tuaj
Mos kini frikë se humbni celularin, kjo është mënyra më e lehtë për ta gjetur
HOROSKOPI/ Mendohuni mirë para se të flisni, e shtuna do të jetë delikate
Si ndikon kripa e tepërt në shëndetin e trurit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media