Home Lifestyle
Ç' heqin vajzat çdo ditë, një burrë asnjëherë nuk do e kuptonte (FOTO LAJM)
Çdo ditë, çdo vajzë haset me probleme të ndryshme dhe nga më të paimagjinueshmet për djemtë dhe burrat.

Atyre iu duhet me të vërtetë të vuajnë për të mbajtur standardet e bukurisë dhe këtë jua tregojnë fotot e mëposhtme.

Dilemat janë gjithmonë të mëdha kur vjen puna tek veshja, tualeti, durimi i takave të larta dhe problemeve që ato të sjellin, apo edhe zgjedhja e një ngjyre të përshtatshme të buzëkuqit.

Të mos flasim pastaj për probleme të tjera që lidhen me punët e shtëpisë, të cilat as nuk mbarojnë kurrë, e as nuk duken kurrë që janë bërë.

Le ta pranojmë që janë vetë vajzat që i krijojnë disa prej këtyre problemeve që do t’ju paraqesim më poshtë, por po të mos i kishin, ndoshta s’do ta përfaqësonin aq mirë gjininë e tyre.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Njerëzit që vishen mirë ndihen më të fuqishëm"
Shkaqet që mund t’iu lënë të vdekur gjatë seksit
A ndikon dielli në psikikën tonë? Ekspertët japin përgjigjen që të gjithë duhet ta mësojnë
7 mënyra si t’i nxirrni jashtë toksinat e dëmshme nga trupi juaj!
“The Lion King” drejt rekordit, shumë marramendëse në një fundjavë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media