Home Lifestyle
As verë as vjeshtë, kjo është veshja ideale për këto ditë (FOTO LAJM)
Silueta që krijon një fustan i ngushtë pas trupit në këtë gjatësi është zgjidhja më feminile që do të zgjidhte përfundimisht problemin e kombinimit të pantallonave me këmishat, fundet dhe bluzat e gjithçka tjetër. Fustani treçerekësh është absolutiht zgjidhja e sezonit, ju mbetet vetëm të mendoni rreth këpucëve dhe aksesorëve që do të kompletonin më mirë look-un tuaj.
Me gjithë temperaturat e nxehta që kaluam këtë verë, gjetja e një kombinimi që të jetë i bukur, por njëkohësisht edhe i rehatshëm është kthyer në një shqetësim kronik që po e përjetojnë të gjitha vajzat… Meqënëse stina e verës është duke ikur, tashmë zë vend një tjetër shqetësim, çfarë të veshim në ditët tranzitore mes verës e vjeshtës kur në mëngjes është ngrohtë e pasdite është freskët? Ne e kemi një zgjidhje, fustani treçerekësh!

Për më tepër ndiqni galerinë e mësipërme.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këto janë shenjat që tregojnë se ju kanë bërë magji
Doni të dini ku është prodhuar celulari juaj? Është shumë e thjeshtë
Horoskopi 22 tetor 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot
Këtë të dielë akrepat e orës do të shkojnë 60 minuta prapa
Pajisjet që shpenzojnë më shumë energji në shtëpinë tuaj

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media