Home Lifestyle
Në pasarelën e "Fashion Week" në New York "tronditi" modelja XXL (FOTO LAJM)
Një modele mbipeshë parakaloi në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork ditën e shtunë.

Tess Holliday tregoi vetëbesimin e saj me një fustan të bardhë ku ishte e shkruar disa herë fraza “masë shabllon”.

Kjo frazë duket si një përgjigje ndaj masës së re për fëmijë në veshjet e femrave.

Kujtojmë se java e modës në Nju Jork këtë herë ka qenë e mundshme për të gjitha rracat gjinitë dhe personat me aftësi të kufizuar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këto janë shenjat që tregojnë se ju kanë bërë magji
Doni të dini ku është prodhuar celulari juaj? Është shumë e thjeshtë
Horoskopi 22 tetor 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot
Këtë të dielë akrepat e orës do të shkojnë 60 minuta prapa
Pajisjet që shpenzojnë më shumë energji në shtëpinë tuaj

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media