Home Lifestyle
Kordelet kryefjala e vjeshtës! Këto janë modelet që do të bëjnë namin (FOTO LAJM)
Gjatë vjeshtës flokët është mirë që t’i mbajmë të shkujdesur, pa i drejtuar apo pa e tepruar me onde. Në këtë periudhë flokët kanë më shumë mundësi që të bien, prandaj mbajtja e tyre në mënyrë sa më të lirshme do ju ndihmonte shumë në mirëmbajtjen e tij.

Mjafton vetëm një kordele për t’ju bërë të dukeni më stil dhe të përshtateni me trendt e fundit.


Kordelet u prezantuan si fillim në koleksionin e pranverë 2019 dhe sërish do të vazhdojnë të jenë kryefjala e veshjeve edhe sezonin e vjeshtës.

Më lartë po ju tregojmë disa modele mjaft interesante të kombinuara edhe me veshjet.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot
Horoskopi 22 shtator 2019
Njëri qesh e tjetri qan, si i zë alkooli 12 shenjat e horoskopit
Humbisni 80 fije çdo ditë, 10 fakte të padëgjuara më parë për flokët
Horoskopi i të shtunës, shenjat që do të kenë shqetësime të mëdha

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media