Home Lifestyle
Dy vrimat misterioze të atleteve, e dini për çfarë shërbejnë?
Në fund të atletëve janë dy vrima, që pak persona e dinë se për çka shërbejnë ato! Truku i kësaj metode është t’i ngushtoni këpucët sa më shumë të jetë e mundur, nëse dëshironi.

Nëse keni pasur ndonjëherë këpucë të firmës Converse, të njohura si All Stars, padyshim që i keni vënë re dy vrima në fund të atletëve. Siç duket, shumë njerëz në internet janë duke bërë të njëjtën pyetje dhe përgjigja për këtë është “bar lacing”.

Pra, përmes atyre vrimave ju mund t’i ngushtoni sa të doni atletët tuaja.

Në fillim hiqni lidhëzet nga dy vrimat e para të këpucës, pastaj i vendosni në vrimat misterioze. Kush e di, mund edhe të filloni një trend krejtësisht të ri.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Tre metoda natyrale si të ulni tensionin
14 fustanet me lule më të bukur për këtë vjeshtë (FOTO LAJM)
Instagram do të bllokojë përmbajtjet që promovojnë dieta, për përdoruesit nën 18 vjeç
Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot
Horoskopi 22 shtator 2019

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media