Home Lifestyle
14 fustanet me lule më të bukur për këtë vjeshtë (FOTO LAJM)
Padyshim që lulet janë një nga tendencat që vazhdojnë të mbajnë fronin sepse me sa duket nuk na mërziten kurrë. Dhe pavarësisht motit të ftohtë dhe netëve të errëta që kemi përpara, ka akoma vend për lule në gardërobën e vjeshtës.

Më poshtë do të gjeni fustanet me printe lulesh më të pëlqyer gjatë sfilatave dhe pasarelave vjeshtë-dimër! Merrni frymë, përqëndrohuni dhe bëni zgjedhjen tuaj.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Doni të dini ku është prodhuar celulari juaj? Është shumë e thjeshtë
Horoskopi 22 tetor 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot
Këtë të dielë akrepat e orës do të shkojnë 60 minuta prapa
Pajisjet që shpenzojnë më shumë energji në shtëpinë tuaj
Këto janë çizmet perfekte për këtë vjeshtë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media