Home Lifestyle
Zbulohet arsyeja pse nuk duhet të porosisni kafe në avion
Nëse ka një këshillë që pak e kanë dëgjuar është ajo që të mos porosisin kafe gjatë udhëtimit me avion.

Edhe pse në fakt kafeja është pija më e porositur, vetë stafi i udhëtimeve sugjeron të mos e porosisin dicka të tillë shkruan albeu.

Kjo pasi makineritë pastrohen vetëm një herë në katër vjet.

Prandaj herën tjetër, meqë tanimë e mësuat sekretin mendohuni dy herë para se të porosisni kafe. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kjo stinë shton rrezikun, ushqimet që të mbrojnë nga gripi dhe e ftohura
Përse gratë jetojnë më gjatë se burrat? Ky studim zbulon arsyet
Kush ka ndërmend të përlotet, të hedhë një sy këtu (FOTO LAJM)
U shkrepën brenda pak sekondave, fotot e frikshme bëhen virale në rrjet
Zgjidh një shkretëtirë, për të zbuluar çdo gjë për veten

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media