Home Lifestyle
Kjo është palltoja që duhet ta keni se s’bën këtë vjeshtë
Këtë sezon, në fushën e modës u vu re se palltot me gjatwsi trecerekshe janë rikthyer sërish dhe mund të themi pa frikë se janë kryefjala e kësaj vjeshte.

Të bukura, të rehatshme, joshëse, me ngjyra dhe materiale nga më të ndryshmet duke filluar nga të pambuktat, mëndafshi dhe materiali lino.

Të përshtatshme për t'u veshur në çdo moment të ditës, këto pallto mund të kombinohen me çdo gjë dhe të plotësojnë më së miri look-un tuaj. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Doni të dini ku është prodhuar celulari juaj? Është shumë e thjeshtë
Horoskopi 22 tetor 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot
Këtë të dielë akrepat e orës do të shkojnë 60 minuta prapa
Pajisjet që shpenzojnë më shumë energji në shtëpinë tuaj
Këto janë çizmet perfekte për këtë vjeshtë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media