Home Lifestyle
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si ti vishni edhe në të ftohtë (FOTO LAJM)
Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave të holla të verës, për të kaluar tek trikot e ngrohta, palltot, pantallonat etj.

Mirëpo, nëse s’jeni ende gati të hiqni dorë nga fustanet e shkurtër, ju tregojmë 5 mënyra si t’i kombinoni ato këtë vjeshtë, për t’u dukur me shumë stil.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kjo stinë shton rrezikun, ushqimet që të mbrojnë nga gripi dhe e ftohura
Përse gratë jetojnë më gjatë se burrat? Ky studim zbulon arsyet
Kush ka ndërmend të përlotet, të hedhë një sy këtu (FOTO LAJM)
U shkrepën brenda pak sekondave, fotot e frikshme bëhen virale në rrjet
Zgjidh një shkretëtirë, për të zbuluar çdo gjë për veten

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media