Home Lifestyle
8 trendet e fustaneve të nuseve që vijnë direkt nga Java e Modës (FOTO LAJM)
1.Fustanet me fruda
Nuset e ardhshme të mbajnë shënim pasi do të njihen me trendet më të fundit të fustaneve të nusërisë dhe aksesorëve që vijnë direkt nga Java e Modës.

Në fotot e mësipërme do të shihni rikthimin e frudave, materialeve saten, fustanet jo tradicionalë me ngjyrë rozë dhe ato me dizajne lulesh për nuset e veçanta.

Ne nuk mund t’ju themi saktësisht se cilin të zgjidhni, por mund t’ju them se cilat janë tendencat e vjeshtës 2020 që në të vërtetë ia vlen t’i ndiqni.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kjo stinë shton rrezikun, ushqimet që të mbrojnë nga gripi dhe e ftohura
Përse gratë jetojnë më gjatë se burrat? Ky studim zbulon arsyet
Kush ka ndërmend të përlotet, të hedhë një sy këtu (FOTO LAJM)
U shkrepën brenda pak sekondave, fotot e frikshme bëhen virale në rrjet
Zgjidh një shkretëtirë, për të zbuluar çdo gjë për veten

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media