Home Lifestyle
Nëse po kaloni një ditë të keqe,hidhini një sy këtyre (FOTO LAJM)
Një herë në kaq, zgjohesh vonë, humbet autobusin, shkon në 11 në punë, shefi të bërtet, të ngarkon me detyra, qëndron jashtë orarit, qullesh në shi rrugës për në shtëpi dhe kur arrin, diçka ka bërë masë dhe s’ke as ujë, as drita. Sidoqoftë, një ditë e keqe nuk është kaq tragjike. Shumicën e rasteve thjesht ndodh diçka e vogël që të prish humorin dhe bën që gjithçka që ndodh më vonë ta shohësh negativisht.

Nëse po kaloni një nga këto ditë, të paktën nuk përfunduat në parkimin e autobusave sepse ju zuri gjumi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kjo stinë shton rrezikun, ushqimet që të mbrojnë nga gripi dhe e ftohura
Përse gratë jetojnë më gjatë se burrat? Ky studim zbulon arsyet
Kush ka ndërmend të përlotet, të hedhë një sy këtu (FOTO LAJM)
U shkrepën brenda pak sekondave, fotot e frikshme bëhen virale në rrjet
Zgjidh një shkretëtirë, për të zbuluar çdo gjë për veten

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media