Home Lifestyle
U shkrepën brenda pak sekondave, fotot e frikshme bëhen virale në rrjet
Këto dy foto, të realizuara pak sekonda larg nga njëra – tjetra, kanë tmerruar përdoruesit në internet.

Teksa në njërën foto gjithçka duket normale, në tjetrën shfaqet një krijesë e çuditshme, që lëviz në park.

Dy imazhet u postuan në Reddit nga një përdorues, i cili tha se imazhet ishin shkrepur nga një pjesëtar i moshuar i familjes, duke përjashtuar kështu çdo mundësi, sipas tij, që janë të modifikuara me Photoshop.

Sipas “The Sun”, ai i postoi fotot në përpjekje për t’i dhënë një shpjegim.

Shumë prej përdoruesve u shprehen të tmerruar, ndërsa të tjerë u përpoqën t’i jepnin një shpjegim logjik, por pa mundur të zgjidhnin misterin. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Po afrohen festat, 6 veshje perfekte për darkën e fundvitit
Dimri po afron dhe keni probleme me lëkurën, 5 mënyra si mund të mbroheni nga ngricat
6 arsye pse një grua është kërcënuese ndaj të tjerave
Një nga këto pulovra duhet ta shtoni me patjetër në garderobën tuaj (FOTO LAJM)
6 arsye përse kripa rozë duhet të zëvendësojë atë të bardhë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media