Home Lifestyle
Kush ka ndërmend të përlotet, të hedhë një sy këtu (FOTO LAJM)
Padyshim që dasmat pavarësisht se janë një nga gëzimet më të mëdha të jetës, sjellin edhe shumë emocione.

Shpesh fotografët kujdesen që në fokus të kameras së tyre të sjellin pikërisht këto momente të mbushura me lot dhe emocione dhe duhet thënë se janë payshim fotografi që të bëjnë të përlotesh.

Albeu.com i sjell për ju në një galeri që shoqëron lajmin. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Po afrohen festat, 6 veshje perfekte për darkën e fundvitit
Dimri po afron dhe keni probleme me lëkurën, 5 mënyra si mund të mbroheni nga ngricat
6 arsye pse një grua është kërcënuese ndaj të tjerave
Një nga këto pulovra duhet ta shtoni me patjetër në garderobën tuaj (FOTO LAJM)
6 arsye përse kripa rozë duhet të zëvendësojë atë të bardhë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media