Home Lifestyle
Gjarpërinj apo ëmbëlsira? Fotoja fut në sherr rrjetin
Në rrjetin social Twitter është hedhur një fotografi, ku në shikim të parë duken si gjarpërinj.

Por, po që se fokusoheni, do të vëreni se në fakt janë ëmbëlsira.

“Isha i bindur se janë gjarpërinj, por nuk qenkan aspak të tillë”, është një koment lidhur me rastin.

Imazhi është shpërndarë afro katërmijë herë brenda pak orëve, derisa shikuesit shprehnin habinë për ngjashmërinë befasuese. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Alarmi nga Ebola, frikë se mund të përhapet në të gjithë botën
Sëmundja që nuk njeh moshë
Si të vishemi për një intervistë pune?
Largoni stresin e ditës dhe flini të qetë përmes këtij çaj magjik
10 gjërat që nuk i vlerësojmë derisa jeta të na i përplas në fytyrë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media