Home Lifestyle
Ngrohtë dhe bukur! Këto janë kombinimet më të bukura që do shihni këtë dimër (FOTO LAJM)
Bereta + golf + fund poshtë gjurit

Sezoni i dimrit është afër, megjithatë mos lejoni që temperaturat e ulëta t’ju ndalojnë dëshirën për t’u veshur bukur.

Çdo sezon ka veçoritë e tij dhe sigurisht që edhe stina e dimrit ju lejon të keni një gardërobë të mbushur me aksesorë dhe veshje të lezetshme.

Më lart po ju tregojmë disa mënyra si të kombinoheni gjatë stinës së ftohtë dhe është e sigurt që tek disa prej tyre do të gjeni veten.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Një nga këto pulovra duhet ta shtoni me patjetër në garderobën tuaj (FOTO LAJM)
6 arsye përse kripa rozë duhet të zëvendësojë atë të bardhë
Era Istrefi përgatitet për ceremoninë inauguruese të "Air Albania Stadium" (VIDEO)
Prezantuesja e njohur parkon "Mercedes-in", në vend parkimin për personat e aftësi të kufizuara (FOTO LAJM)
Fituesi i lotarisë është më i lumtur tani që shkarkon qymyr e s’ka para (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media