Home Lifestyle
Xhaketë dhe fustan: 6 kombinime që shkojnë gjithmonë (FOTO LAJM)
Nëse ka një kombinim të rehatshëm, ai është fustani shoqëruar me xhaketë.

Por jo domosdoshmërisht këto të dyja qëndrojnë mirë pranë njëra- tjetrës.

Ky artikull do t’ju ndihmojë me 6 raste kur xhaketa dhe fustani kombinohen duken bashkë.

Për më tepër i gjeni në galeri. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rrudha të vogla rreth syve? Produktet shtëpiake që mund të bëjnë "magji"
Këshilla me vlerë që do t'ju shpëtojnë nga gripi
Gjera të cilat mund t'i shihni më mirë nëse picëroni sytë (FOTO LAJM)
Si e harxhon kohën kot secila prej shenjave të horoskopit
Kush vuan nga depresioni, mos t'a ndajë këtë erëz nga tavolina

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media