Home Lifestyle
Vetëm 1 përqind e njerëzve në botë mund ta gjejnë harpën në këtë foto
Në rrjetet sociale është postuar një ilustrim enigmatik, në të cilin duhet të gjendet një harpë që është vizatuar diku.

Sipas përshkrimit, del se vetëm një për qind e njerëzve, mund ta gjejnë instrumentin muzikor, meqë duhet shikim i fortë dhe qëndrueshmëri e madhe.

Në imazh shfaqet muzikanti, që mbanë duart sikur e ka në dorë harpën e tij, ndërsa në sallë ndodhen edhe disa persona.

“Mbreti nuk është i durueshëm dhe dëshiron që unë sonte t’i bëjë serenatë, andaj ju lutem të ma gjeni instrumentin”, shkruan poshtë ilustrimit.

Nuk dihet se në cilën kohë është bërë ky vizatim, apo çfarë legjende e shoqëron. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Plaku
e Premte 8 Nëntor 2019, Ora 18:51
Fotoja nuk është e plotë dhe harpa nuk gjindet në këtë foto por duhet të jetë fotoja me e madhe për ta gjetur hapen në murr në anën e majtë.
Shkruani komentin tuaj!
 
Një nga këto pulovra duhet ta shtoni me patjetër në garderobën tuaj (FOTO LAJM)
6 arsye përse kripa rozë duhet të zëvendësojë atë të bardhë
Era Istrefi përgatitet për ceremoninë inauguruese të "Air Albania Stadium" (VIDEO)
Prezantuesja e njohur parkon "Mercedes-in", në vend parkimin për personat e aftësi të kufizuara (FOTO LAJM)
Fituesi i lotarisë është më i lumtur tani që shkarkon qymyr e s’ka para (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media