Home Lifestyle
Gabimet më të mëdha që bëjnë të gjithë burrat me veshjet e tyre (FOTO LAJM)
Veshin një xhaketë më të shkurtër se palltoja
Pavarësisht besimit popullor, burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa grate, madje edhe ata shpenzojnë shumë para për veshjet sa edhe gratë – shumë herë edhe më shumë se ato. Të dhënat e një studimi të fundit në Britani, thonë se ndryshimi në koston e veshjes mes burrave dhe grave është rreth 10 dollarë në muaj në favor të gjinisë mashkullore. Ju mund të mendoni se është e parëndësishme kjo, derisa ta kuptoni se shkon deri në 120 dollarë në vit.

Këtu është një listë e gabimeve më të zakonshme që bëjnë burrat me stilin e tyre. Kjo duhet t'ju ndihmojë të jeni gjithmonë të kujdesshëm e pa e tepruar me zgjedhjen.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
13 mënyra të thjeshta dhe të lira se si të kujdeseni për këpucët tuaja
4 situata që ulin mundësinë e një gruaje për të ngjizur një shtatzëni
Nuk ka lidhje me cilësinë, pse disa vezë janë të verdha dhe disa të bardha
Nga pasarela në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilatë (FOTO LAJM)
Dhjami i barkut varet nga bakteret e zorrës së trashë, çfarë rëndësie kanë në trup

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media