Home Lifestyle
Emojit që i keni përdorur gabim deri në këtë moment, mësoni kuptimin (FOTO LAJM)
Shumë përdorues gabimisht besojnë se ky emoji simbolizon lutjen. Në fakt, ky është gjesti që japonezët përdorin për të kërkuar falje
Emojit janë bërë vërtetë një pjesë e pandashme e jetës tonë të përditshme.

Flasim dhe shprehim emocione e shpeshherë i përdorim dhe si çelës për tyë dalë nga situata të vështira.

Epo ato janë bërë vërtetë një pjesë e rëndësishme e jetës sonë prandaj është mirë që të filloni të mësoni kuptimet e vërteta të tyre.

Pasi të shihini fotogalerinë e mësipërme do ta kuptoni që i keni përdorur gabim deri më tani.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kollë dhe ethe, ISHP tregon 6 hapat që duhen ndjekur në shtëpi
Horoskopi për ditën e sotme, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë
"Ata që vrapojnë në rrugë janë transmetuesit më të rrezikëshmit e koronavirusit"
Si t'i bëni ushqimet të rezistojnë më gjatë
Vetë-izolimi: Këshillat e marinarit që qëndroi për 286 ditë nën ujë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media