Home Lifestyle
Sekretet e yjeve: Ç'bëjnë gratë e famshme për një trup perfekt? (FOTO LAJM)
Ish-ëngjëlli i Victoria’s Secret, Miranda Kerr, nuk e ka mbajtur asnjëherë sekret metodën e saj. Ajo thotë që konsumon çdo ditë një lugë me vaj arre kokosi. Kjo është diçka që e sugjerojnë dhe ekspertët e dietave dhe shëndetit. Por për të patur muskujt e saj të barkut nuk mjafton vetëm vaji i kokosit. Sipas Kerr, sa më shumë marrëdhënie seksuale të kesh, aq më i tonifikuar do jetë trupi juaj.

Të gjitha tundohemi të dimë se si ja dalin yjet të qëndrojnë shumicën e kohës në formën më të mirë fizike. A ka ndonjë sekret? A mund ta dimë çfarë hanë?

Në fotogalerinë e mësipërme do të gjeni "sekretin" e grave më të përfolura për format pefekte.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Çfarë thonë ekspertët e shëndetit për maskat e fytyrës?
Masat që uhet të merrni nëse humbisni vendin e punës
Del varsja koronavirus: Mban larg sëmundjen dhe vampirët (FOTO LAJM)
Tani që rrini në shtëpi, sa kalori humbisni për çdo punë shtëpie (FOTO LAJM)
Publikohet zyrtarisht sezoni i katërt i "La Casa de Papel"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media