Home Lifestyle
Blogerja bëhët virale, krijon veshje ikonike të frymëzuara nga filma dhe shfaqje (FOTO LAJM)
Winnie the Pooh
Kate është një blogere hungareze e cila ka niur në rrjet një sfidë mjaft interesante.

Ajo krijon veshje elegante dhe moderne te frymëzuara nga personazhe të filmave të njohur, shfaqje televizive, madje dhe personazhet e animuar.

Këto veshje duken mjaft bukur saqë mund t'i vishni dhe ju për raste të ndryshme dhe të shkëlqeni./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ilaçi natyral që ju shpëton nga barku i fryrë
Të gjitha gjërat që vazhdon t'i bësh gabim dhe sot (FOTO LAJM)
Vetitë kuruese të çajit me bishtat e qershive, sëmundjet që sheron
Këto janë arsyet që fshihen pas tradhëtisë së shenjave të horoskopit
Atletet e kësaj vere që mund t'i vishni me cfarë të doni (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media