Home Lifestyle
Bëni gati rrobat e plazhit, këtojanë trendet e kësaj vere (FOTO LAJM)
Kur bëhet fjalë për tendencat e sezonit, qoftë rroba apo aksesorë, sa më shumë informacion të kemi aq më mirë është.

Duke qenë se jemi pothuajse në stinën e verës, shumë prej jush me siguri kanë nisur të mendojnë për rroba banjot e plazhit të kësaj vere.

Kujtojmë që krijuesit e stilit këtë sezon e kanë vënë theksin tek bikinit me bel të lartë (sa mirë, sepse kështu do të kemi mundësi të mbulojmë barkun e vënë gjatë karantinës); apo edhe printet animale.

Gjithsesi më të përmbledhura të gjitha tendencat e këtij sezoni plazhi sa i përket veshjes së detit, apo pishinës, i gjeni në galerinë e fotove më lart.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ilaçi natyral që ju shpëton nga barku i fryrë
Të gjitha gjërat që vazhdon t'i bësh gabim dhe sot (FOTO LAJM)
Vetitë kuruese të çajit me bishtat e qershive, sëmundjet që sheron
Këto janë arsyet që fshihen pas tradhëtisë së shenjave të horoskopit
Atletet e kësaj vere që mund t'i vishni me cfarë të doni (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media