Home Lifestyle
Harrojini vitet '90, trendet e bukurisë tani vijnë nga një dekadë më e vjetër (FOTO LAJM)
1. Flokë të kapura gjysmë- lart
Ky model është parë fillimisht tek Brigitte Bardot, ku anët e flokëve ishin të lidhura mbrapa. Për t’i dhënë Shailene Woodley një pamje të ngjashme, stilistja e flokëve ,Keith Carpenter, i dha volum flokëve të saj përmes një shampoje të thatë.
Jemi mësuar me idenë se çdo gjë që lidhet me modën rikthehet në kohë. Tani është koha për modën e viteve ’60-të. E dini se cilat janë disa nga trendet më të mëdha të bukurisë për këtë pranverë?

Ndiqni fotgalerinë e mësipërme për më tepër.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albeu.com
Këshilla për ruajtje të shëndetit gjatë përdorimit të telefonit
Ilaçi natyral që ju shpëton nga barku i fryrë
Të gjitha gjërat që vazhdon t'i bësh gabim dhe sot (FOTO LAJM)
Vetitë kuruese të çajit me bishtat e qershive, sëmundjet që sheron
Këto janë arsyet që fshihen pas tradhëtisë së shenjave të horoskopit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media