Home Lifestyle
Harrojini vitet '90, trendet e bukurisë tani vijnë nga një dekadë më e vjetër (FOTO LAJM)
2. Qerpikë si të kukullave Barbie
Për të arritur këtë pamje ju duhet që të zgjasni qerpikët lart dhe poshtë syrit. Por kini parasysh që qerpikët e poshtëm mund t’i bëni duke i vizatuar në lëkurë. Artisti i kozmetikës, Jo baker, imitoi efektin duke bërë këtë ‘vizatim’ me penel të zi nën sytë e Lucy Boynton me anën e një furçeje.
Jemi mësuar me idenë se çdo gjë që lidhet me modën rikthehet në kohë. Tani është koha për modën e viteve ’60-të. E dini se cilat janë disa nga trendet më të mëdha të bukurisë për këtë pranverë?

Ndiqni fotgalerinë e mësipërme për më tepër.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fike telefonin dhe kushtoji kohë vetes, këshilla të arta për të balancuar angazhimet tuaja
Disa këshilla se si të mos e ndieni vapën gjatë natës
Nga dashuria te puna, si do të jetë kjo javë për 12 shenjat e horoskopit
11 shenja që ju ndihmojnë të njihni shpirtin tuaj binjak
Rrezikoni seriozisht, çfarë ndodh me trupin tuaj nëse jeni adhurues i të kripurave

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media