Home Lifestyle
Harrojini vitet '90, trendet e bukurisë tani vijnë nga një dekadë më e vjetër (FOTO LAJM)
6. Fund i kthyer i flokëve
Nuk kishte shprehje të tipit: “ U zgjova me flokët kështu” në kohën e Sharon Tate. Fundet e kthyera ju japin një pamje lakatare dhe stilisti, Harry Josh, pëlqen t’i kombinojë ato me ndarjen e flokëve në mes.
Jemi mësuar me idenë se çdo gjë që lidhet me modën rikthehet në kohë. Tani është koha për modën e viteve ’60-të. E dini se cilat janë disa nga trendet më të mëdha të bukurisë për këtë pranverë?

Ndiqni fotgalerinë e mësipërme për më tepër.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Disa këshilla se si të mos e ndieni vapën gjatë natës
Nga dashuria te puna, si do të jetë kjo javë për 12 shenjat e horoskopit
11 shenja që ju ndihmojnë të njihni shpirtin tuaj binjak
Rrezikoni seriozisht, çfarë ndodh me trupin tuaj nëse jeni adhurues i të kripurave
Të rinjtë që flejnë vonë, kanë tre herë më shumë gjasa të vuajnë nga astma

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media