Home Lifestyle
Të gjitha gjërat që vazhdon t'i bësh gabim dhe sot (FOTO LAJM)
Pij ujë pasi ke ngrënë bukë

Uji këshillohet gjithmonë, por jo pas një vakti të konsiderueshëm ushqimi. Pirja e tij shpejt e shpejt vetëm sa shton ndjesinë e fryrjes. Sugjerohet të pihet pak nga pak kështu eliminon edhe gazrat.
Veprimet që i bëjmë në përditshmëri duke u kthyer në rutinë ndonjehëerë nuk i kushtojmë rëndësinë e duhur.

Madje ata duken aq normaloe për të menduar se po i bën gabim.

Në fotogalerinë e mësipërme do të gjeni ndisa veprime të cilat duhet të ndërroni mënyrën tani./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fike telefonin dhe kushtoji kohë vetes, këshilla të arta për të balancuar angazhimet tuaja
Disa këshilla se si të mos e ndieni vapën gjatë natës
Nga dashuria te puna, si do të jetë kjo javë për 12 shenjat e horoskopit
11 shenja që ju ndihmojnë të njihni shpirtin tuaj binjak
Rrezikoni seriozisht, çfarë ndodh me trupin tuaj nëse jeni adhurues i të kripurave

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media