Home Lifestyle
Të gjitha gjërat që vazhdon t'i bësh gabim dhe sot (FOTO LAJM)
E hap bananen nga bishti

Nëse ke parë ndonjëherë majmun, e ke vënë re që e hapin ndryshe nga ty dhe mënyra e tyre është ajo korrektja.
Veprimet që i bëjmë në përditshmëri duke u kthyer në rutinë ndonjehëerë nuk i kushtojmë rëndësinë e duhur.

Madje ata duken aq normaloe për të menduar se po i bën gabim.

Në fotogalerinë e mësipërme do të gjeni ndisa veprime të cilat duhet të ndërroni mënyrën tani./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
6 gjërat që ua rikthejnë dashurinë e humbur përsëri në lidhje
Si e shkaktojnë rrezet e diellit kancerin në lëkurë?
Zor se bindet lehtë, kjo është shenja më kokëfortë e horoskopit
Jeni djegur e përvëluar në plazh! 7 zgjidhjet emergjente pa qenë nevoja të shkoni në farmaci
Të gënjejnë sy më sy, këto janë shenjat më mashtruese të horoskopit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media