Home Lifestyle
6 modele dhe krehje flokësh që duhet të dini patjetër për këtë pranverë (FOTO LAJM)
Fije të çelura në fillim të flokëve

Instagrami, ky rrjet social që është kthyer në burimin influencues nga ku shohim tendencat më të fundit në çfarëdo fushë.

Në rrjetin social më popullot për momentin ka me mijëra llogari blogeresh apo influencuesesh mode, por vetëm disa prej tyre kanë qenë guidë e njohjes së trendeve të fundit apo të reja në çdo sezon.

Aty mësojmë ngjyrën trend të flokëve, modelin e prerjes, apo mënyrën e kapjes dhe aksesorët që përqafohen në një kohë të caktuar.

E ndërsa të rejat rreth flokëve nuk janë asnjëherë mjatueshëm, merrni laps e letër (ose shënoni në Notes në smartfonin tuaj), dhe mësoni se çfarë konsiderohet trend sa i përket flokëve këtë pranverë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nga ngritja e dollisë 100 herë deri te kërcitja e gishtave, 10 veprime të pasjellshme që i bëni pa vetëdije
"Mos u përpiq të mbash dikë që nuk iu do më", 4 rregullat e arta të dashurisë
Pse nuk duhet t'i detyroni fëmijët të puthin të rriturit?
Plazhi është më afër nga ç'mendoni, dieta me vezë që ju ndihmon të humbni 7 kg në pak ditë
11 shenja që ju ndihmojnë të njihni shpirtin tuaj binjak!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media