Home Lifestyle
Zbulohet dieta e Meghan për t'u kthyer direkt në formë pas lindjes
Meghan Markle dhe Princ Harry do të bëhen sërish prindër.

Mediat e huaja kanë bërë të ditur se Meghan ka menduar për mirëqenien e saj psikofizike. Ajo po mban një dietë gjysmë-vegjetariane (një dietë fleksitare, që përqendrohet në ushqimet bimore me përfshirjen e herëpashershme të mishit, e cila stimulon trupin, ju lejon të humbni peshë dhe ndihmon planetin).

Kjo dietë ndihmon për të mbajtur peshën nën kontroll në mënyrë që të qëndroni në formë dhe të gjeni vijën e përsosur menjëherë pas lindjes.

Ndryshe nga dieta vegane, sidoqoftë, lejon konsumimin e sasive të vogla të proteinave shtazore.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nga ngritja e dollisë 100 herë deri te kërcitja e gishtave, 10 veprime të pasjellshme që i bëni pa vetëdije
"Mos u përpiq të mbash dikë që nuk iu do më", 4 rregullat e arta të dashurisë
Pse nuk duhet t'i detyroni fëmijët të puthin të rriturit?
Plazhi është më afër nga ç'mendoni, dieta me vezë që ju ndihmon të humbni 7 kg në pak ditë
11 shenja që ju ndihmojnë të njihni shpirtin tuaj binjak!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media