Home Lifestyle
Nëse dimri po jua sjell në majë të hundës, shihni pak çfarë ju pret në pranverë (FOTO LAJM)
- Një fustan "ylber". I këndshëm dhe pas trupit, ide e mirë për të filluar garderobën e 2021-shit për pranverën.

Dimri është i bukur dhe piktoresk, por vjen një moment që ngopesh dhe pret me padurim ditët më të ngrohta, me më shumë ngjyra dhe më pak shtresa rrobash.

Ekspertët e modës parashikojnë se ky sezon pranverë/verë do të jetë vetëm për ngjyrat e ndezura dhe kombinimet më poshtë, do t’ju bëjnë të numëroni ditët deri sa të mbërrijë pranvera.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sa kohë duhet të mbani vajin e kokosit në flokët tuaj që të funksionojë?
Sot kemi më shumë nevojë për vitaminë C, lëngjet që duhen konsumuar
Si të grini qepët pa derdhur asnjë pikë loti
4 gjërat e çuditshme që ndodhin në trupin e një vajze
6 gjëra që duart ju tregojnë për shëndetin (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media