Home Receta gatimi
Luleshtrydhe për të dashuruarit
Përbërësit

15 luleshtrydhe

100-150 gr çokollatë

1 lugë gjalpë

Hapat
1
Luleshtrydhet pastroni, çokollatën shkrine dhe pas shkrierjës ia derdhni gjalpin dhe lajthitë.

2
Sipas dëshirës mund ti shtoni edhe qumësht, luleshtrydhet i zhytëni tek kjo çokollatë e shkrirë.

3
Luleshtrydhet me çokollatë i vendosni në një pjatë dhe i vëni në frigorifer për ngrirje të çokollatës rreth 10 minuta.

4
Ju bëftë mirë! /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Gurabija me kakao
Pulë me speca dhe ullinj
Receta për hasude me arra
Si të gatuajmë salmon me spec djegës dhe qepë
Patëllxhana me miell misër

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media