Home Argëtim
Dështimet më të mëdha në dasmat mbretërore (FOTO LAJM)
Menduat se dasmat mbretërore janë perfekte? Gaboheni tërësisht.

Jo vetëm që ndodhin incidente, por ka gabime edhe nga ato më të pafalshmet.

Edhe pse mund të mos e besoni, Lady Diana është paraqitur me fustanin e rrudhosur në ditën e saj të madhe.

Ja rastet ku ceremonitë martesore rojale kanë dështuar në një pikë apo një tjetër:


Princ William ka fjetur vetëm një orë para fillimit të ceremonisë

Kurora e Mbretëreshës Elisabet u thye mëngjesin e dasmës

Princi Charles ngatërroi betimet

Princesha Natali harroi buqetën

Diana kishte një dhimbje të tmerrshme koke atë ditë

Një nga kuajt u tërbua gjatë ceremonisë së William dhe Kate

Fustani i Marie Antoinette ishte shumë i ngushtë për të

Fustani i Princeshë Diana ishte totalisht i rrudhur

Një nga shoqërueset e vogla të Kate mbylli veshët gjatë puthjes së çiftit.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media