Home Argëtim
Pamje të pabesueshme nga Australia, qielli dhuron spektakël (VIDEO)
Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra!

Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë bombe, është natyra që shpërthen në formën e saj më të frikshme, të mahnitshme dhe të pabesueshme.

Pamjet vijnë nga Australia Perëndimore, ku gjatë një shtrëngate retë kanë dhuruar një spektakël të tillë. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
A mund ta dalloni atë që është e gabuar në këtë foto? (FOTO LAJM)
Foto shumë domethënëse, mesazhet janë shumë të forta (FOTO LAJM)
Ky test do t’ju vërë në provë, kush është nëna e vërtetë e djalit?
Ushqehet me minj dhe vishet me gjethe! Tarzani i vërtetë që jeton në xhungël (FOTO LAJM)
Vetëm gjenitë janë në gjendje të gjejnë dallimet në këto foto (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media