Home Argëtim
Gjërat gjigande që do t'ju impresionojnë! (FOTO LAJM)
Kur mendojmë për krijesat gjigante, ne normalisht mendojmë për kafshët, zogjtë, ose ndoshta insektet. Por bota rreth nesh është shumë më e madhe.

Shihni disa nga shembujt më të mëdhenj të jetës në tokë, përcjell albeu.com.

Njëri prej tyre ka një gjuhë më të rëndë se një elefant! Një tjetër ndërton fole 3 metra të gjerë.

Ato janë të mëdha, të fortë, të shpejtë dhe të pabesueshme.

Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Qesja plastike lëviz në anë të rrugës, shoferja shokohet nga ajo që zbulon brenda saj (FOTO LAJM)
Kur tersi të ndjek edhe ditën e dasmës, nusja thyen këmbën (FOTO LAJM)
Mesazhi i gabuar në WhatsApp i ndryshon jetën përgjithmonë! (FOTO LAJM)
Kur një fotografi të ndryshon jetën! (FOTO LAJM)
Njeriu me hundën më të gjatë në botë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media