Home Argëtim
Fotot e dimrit që mund t'ju ngrijnë në vend! (FOTO LAJM)
Ndërsa disa njerëz adhurojnë borën dhe sportet e dimrit, të tjerë duan që të dimri të mbarojë sa më shpejt.

Por pa marrë parasysh se cila është perspektiva, askush nuk është i përjashtuar nga detyrimi për të përballuar shqetësimet që sjell dimri, përcjell albeu.com

Shihni këto foto dhe kushdo që ka jetuar në kushte të vështira dimri do t'i kuptojë. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Gjëra të vërteta që vështirë mund të imagjinohen (FOTO LAJM)
Fotot me kuptim që do t'ju prekin zemra (FOTO LAJM)
Fotografitë më të mira të marra ndonjëherë pa photoshop (FOTO LAJM)
Fotografi të bëra përpara një tragjedie! (FOTO LAJM)
Produkte që nuk rriten ashtu siç mendonim (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media