Home Argëtim
Shohin personazhin e Disney, reagimi i vajzave ju shkrin së qeshuri (VIDEO)
Gjatë një udhëtimi në Haëaii dy vajza të vogla u lumturuan pa masë kur panë një burrë që i ngjante personazhit të preferuar të Disney, përcjell albeu.com

42-vjecari Rella Rivera punon arketar në supermarket kur vajzat papritmas bërtitën me entuziazëm: "Ky është Maui!"

Rivera ka një ngjashmëri të habitshme me personazhin e Disney
nga karakteri tek flokët, dhe përmasat trupore madje edhe tatuazhet. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Foto të rralla që tregojnë një anë të panjohur të kësaj bote (FOTO LAJM)
Kush është stilistja e tij? Qeni i policisë që po i çudit të gjithë (FOTO LAJM)
Kur nuk dini asgjë për vendin ku jetoni! (FOTO LAJM)
Kur njerëzit janë jashtëzakonisht të pafat! (FOTO LAJM)
Gjëra të vërteta që vështirë mund të imagjinohen (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media