Home Argëtim
Ende ka shumë gjëra që nuk i dimë për botën (FOTO LAJM)
Bota rreth nesh nuk pushon së mahnituri.

Por me qasjen e sotme në internet, është e vështirë të besohet se ka ende gjëra që nuk i dimë për botën!

Por a keni parë ndonjëherë se si duket një kafkë e një balene, një kobër e porsalindur apo një ujvarë llave?

Do të habiteni nga cdo foto e publikuar në këtë artikull. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Truket e veçanta që përdor çdo oficer policie! (FOTO LAJM)
43-vjeçarja i habit të gjithë, nënë e 7 fëmijëve dhe me trup perfekt (FOTO LAJM)
Mister i ndërlikuar, gjeni trenin që po udhëton në drejtim të kundërt (FOTO LAJM)
Habit "Kukulla Ken": Pas operacioneve dua të bëhem baba (FOTO LAJM)
Nga stuhitë në dritat veriore, pilotët tregojnë se si është të punojnë në qiell (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media